۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

بانک اقتصاد نوین رقم زد؛

مرابحه، عمده‌ترین درآمد “ونوین” در آبان‌ماه

۱۱ آذر ۱۴۰۲

میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین در آبان‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۶۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
بانک اقتصاد نوین

میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین در آبان‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۶۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش بازارسهام نیوز، بانک اقتصاد نوین با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۴۳ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۷ هزار و ۲۸۱ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

بانک-اقتصاد-نوین

درآمد تجمیعی ۴۹ درصدی بانک اقتصاد نوین از ابتدای سال تاکنون

بانک اقتصاد نوین در هشتمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۳ هزار و ۲۳۷ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در آبان ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۵ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۶۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بانک-اقتصاد-نوین

عمده‌ترین درآمد “ونوین” در آبان‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۲ هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک اقتصاد نوین از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۷۷ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در آبان‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «خرید دین» و «تسهیلات ارزی» با ۴۹۳ و ۱۶۱ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۵ و ۵ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

بانک-اقتصاد-نوین

بانک اقتصادنوین در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ به سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود ۲ هزار و ۴۷۲ میلیارد تومان سود پرداخت کرده که نسبت به ماه گذشته، با افزایش ۶۸ میلیاردتومانی همراه بوده است. پرهزینه‌ترین بخش از سپرده‌گذاری‌های ” ونوین” در آبان ماه مربوط به سپرده‌های بلندمدت یک و دو‌ساله است.

بانک-اقتصاد-نوین

 

 

 

 

 

بیششتر بخوانید:

سقف وام صندوق‌های قرض‌الحسنه چند شعبه‌ای افزایش یافت

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x