۳ مرداد ۱۴۰۳

بازگشت رشد به شاخص بورس

۷ آبان ۱۴۰۲

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، هفتم آبان) با ۱۰‌ هزار و ۱۰۲ واحد افزایش به ارتفاع یک میلیون و ۹۶۱ هزار و ۳۱۸ واحد رسید.
بورس تهران

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، هفتم آبان) با ۱۰‌ هزار و ۱۰۲ واحد افزایش به ارتفاع یک میلیون و ۹۶۱ هزار و ۳۱۸ واحد رسید.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از ایرنا، شاخص هم‌وزن با پنج ‌هزار و ۸۴۲ واحد افزایش به ۶۵۹ هزار و ۱۵ واحد و شاخص قیمت با سه‌هزار و ۳۱۵ واحد رشد به ۳۷۳ هزار و ۹۱۵ واحد رسید.

امروز در معاملات بورس تهران، بیش از هشت میلیارد و ۳۴۵ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش پنج‌هزار و ۱۱ میلیارد ریال معامله شد.

پالایش نفت اصفهان (شپنا) با یک‌هزار و ۱۰۷ واحد، ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ (فملی) با ۸۶۱ واحد، فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با ۶۸۸ واحد، بانک ملت (وبلمت) با ۵۹۷ واحد، پتروشیمی بوعلی سینا (بوعلی) با ۵۶۰ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۵۰۱ واحد و پالایش نفت تهران (شتران) با ۳۹۴ واحد واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.

گسترش سرمایه‌گذرای ایران خودرو (خگستر)، سایپا (خساپا)، ایران خودرو (خودرو)، سیمان اصفهان (سصفها)، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، سرمایه گذاری شاهد (تشاهد) و سامان گستر اصفهان (ثامان) در نمادهای پُرتراکنش بورس قرار داشتند.

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس نیز امروز با ۱۵۷ واحد رشد به ۲۴ هزار و ۶۰ واحد رسید. در این بازار بیش از سه میلیارد و ۶۷۸ میلیون برگه سهم و اوراق مالی داد و ستد شد.

ایران خودرو دیزل (خاور)، بیمه پاسارگاد (بپاس)، پلیمر آریا سایپا (آریا)، پتروشیمی تندگویان (شگویا)، توسعه خدمات دریایی وبندری سینا (حسینا)، سرمایه‌گذاری صبا تامین (صبا) و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات (وسپهر) بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند.

ایران خودرو دیزل (خاور)، پویا زرگان آق دره (فزر)، نیان الکترونیک (نیان)، توسعه و عمران استان کرمان (کرمان)، مولد نیروگاهی تجارت فارس (بمولد)، فرابورس ایران (فرابورس) و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (زگلدشت) جزو نمادهای پرتراکنش در بازار فرابورس هستند.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x