۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در بازار مالی؛

۲هزار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا معامله شد

۸ آذر ۱۴۰۲

در دادوستد‌های روز گذشته بازار مالی بورس کالا، یک هزار و ۹۴۸ هزار گواهی سپرده کالایی و ۲۷ میلیون صندوق کالایی دست به دست شد.
بازار گواهی سپرده کالایی

در دادوستد‌های روز گذشته بازار مالی بورس کالا، یک هزار و ۹۴۸ هزار گواهی سپرده کالایی و ۲۷ میلیون صندوق کالایی دست به دست شد.

به گزارش بازارسهام نیوز، در دادوستد‌های روز گذشته بازار گواهی سپرده کالایی، یک میلیون و ۹۴۸ هزار و ۷۲۹ گواهی سپرده به ارزش یک هزار و ۵۶ میلیارد و ۸۰۲ میلیون ریال دست به دست شد.

بیشترین حجم معاملات بازار گواهی سپرده کالایی برای معاملات سیمان به میزان یک میلیون و ۲۶۱ هزار گواهی سپرده بود.

در مجموع در بازار گواهی سپرده کالایی، یک هزار و ۶۵۲ دفعه معامله صورت گرفت.

همچنین در بازار گواهی سپرده کالایی (به جز گواهی سپرده شمش طلا) در سمت حقیقی‌ها، ۳۵۷ خریدار و ۲۲۴ فروشنده و در سمت حقوقی‌ها، ۱۷ خریدار و ۱۷ فروشنده در بازار حاضر بودند.

در بخش صندوق‌های کالایی نیز ۲۷ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۷۲۴ واحد صندوق کالایی به ارزش ۸۷۹ میلیارد و ۲۱۱ میلیون ریال دست به دست شد. بیشترین حجم معاملات برای صندوق س. پشتوانه طلای زرین آگاه (مثقال) به میزان ۳ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۳۹۶ واحد صندوق بود.

در این روز ۹ هزار و ۸۹۲ دفعه معامله صورت گرفت. در سمت حقیقی‌ها، ۴ هزار و ۱۴۸ خریدار و یک هزار و ۷۸۶ فروشنده و در سمت حقوقی‌ها، ۳۱ خریدار و ۲۳ فروشنده در بازار حاضر بودند.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x