۲ تیر ۱۴۰۳

اطلاعیه مهم سازمان بورس در خصوص سهام عدالت

وراث نباید منتظر پیامک ارسالی از طرف بورس باشند

۱۰ دی ۱۴۰۲

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت درباره انتقال سهام عدالت متوفی گفت: وارث نباید منتظر پیامک ارسالی از طرف بورس باشند.
انتقال سهام عدالت متوفی

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت درباره انتقال سهام عدالت متوفی گفت: وارث نباید منتظر پیامک ارسالی از طرف بورس باشند.

به گزارش بازارسهام نیوز، مهدی حاجی‌وند مشاور رئیس سازمان بورس در باره انتقال سهام عدالت متوفی گفت: وراث نباید منتظر ارسال پبامک از طرف سازمان بورس باشند.

وی افزود: برای موضوع انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث هیچ پیامکی به افراد ارسال نمی‌شود و افراد توجه داشته باشند که برای انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث نیاز به کلیک کردن روی هیچ لینک نخواهد بود.

وی بیان کرد: همچنین افراد نیازی ندارد شماره گیری و تماسی داشته باشند تنها کافی است مدارک مورد نیاز که پیش‌تر اعلام شده بود را آماده و به شعب منتخب بانک‌ها و کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

حاجی وند اظهار کرد: تنها کافی است که یکی از وراث سجامی و مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشد. باید بر این نکته تاکید کرد که وراثی که از طریق بازار سرمایه یعنی شعب کارگزاری‌ها و شعب بانک‌های منتخب اقدام به انحصار وراثت سهام عدالت کنند فرآیند برای آن‌ها رایگان خواهد بود.

وی پیش از این هم گفته بود؛ بعد از بررسی و طی شدن مراحل در کوتاه مدت سهام عدالت متوفی میان وراث توزیع و تمام سود انباشته آن هم در انتهای سال با مرحله دوم واریز سود سهام عدالت برای افراد پرداخت خواهد شد.

 

منبع: سانا پرس

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x