۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پذیره‌ نویسی صندوق سرمایه‌گذاری “املاک و مستغلات امین شهر یکم”

۲۱ آذر ۱۴۰۲

واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری «املاک و مستغلات امین شهر یکم» در نماد (امین_شهر) پذیره‌نویسی می‌شوند.
امین شهر یکم

واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری «املاک و مستغلات امین شهر یکم» در نماد (امین_شهر) پذیره‌نویسی می‌شوند.

به گزارش بازارسهام نیوز، صندوق سرمایه‌گذاری« املاک و مستغلات امین شهر یکم»در نظر دارد واحدهای سرمایه‌گذاری خود را، براساس مجوز شماره ۱۲۲/۱۴۱۲۰۰ مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ سازمان بورس و اوراق بهادار، به شرح ذیل از طریق فرابورس پذیره‌نویسی کند؛همچنین این صندوق تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و براساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه خود فعالیت خواهد کرد.

شرایط خرید واحدهای صندوق

 خرید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق املاک و مستغلات، مستلزم وجود کد معاملاتی فعال در سیستم شرکت سپرده‌گذاری مرکزی است.

 واحدهای سرمایه‌گذاری فروش نرفته بر اساس تعهد مشخص شده، توسط متعهد پذیره‌نویس خریداری خواهد شد.

 میزان تعهد و پرداخت مؤسسان: ۱۰۰ درصد از واحدهای سرمایه‌گذاری ممتاز صندوق توسط مؤسسان صندوق تعهد شده است، همچنین مابقی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق به ارزش مبنای واحدهای سرمایه‌گذاری برای پذیره‌نویسی و خرید عموم عرضه می‌شود.

حقوق دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری: هریک از دارندگان واحدهای سرمایه‌گذاری به نسبت به تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری خود، در خالص دارایی‌های صندوق سهیم‌اند اما نحوه مدیریت و تصمیم‌گیری در مورد دارایی‌های صندوق در چارچوب اساسنامه تعیین شده است.

معاملات ثانویه: معاملات ثانویه واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله، پس از اتمام عرضه و اخذ مجوز فعالیت صندوق، در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس آغاز می‌شود. دارندگان و متقاضیان خرید می‌توانند با مراجعه به کارگزاران عضو فرابورس اقدام به خرید یا فروش این واحدها کنند.

دارندگان و متقاضیان خرید می‌توانند با مراجعه به کارگزاران عضو فرابورس اقدام به خرید یا فروش این واحدها کنند.

معافیت مالیاتی: با استناد مفاد تبصره ۱ ماده ۷ ” قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید در راستای تسهیل اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی”، بابت نقل و انتقال واحدهای سرمایه‌گذاری انواع صندوق های سرمایه‌گذاری قابل معامله و صدور و ابطال آنها مالیاتی مطالبه نخواهد شد.

اساسنامه و امیدنامه و سایر اطلاعات تکمیلی صندوق در سایت شرکت فرابورس به نشانی www.ifb.ir و نیز در تارنمای صندوق به نشانیreitshahr.ir در دسترس است.

 

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری «املاک و مستغلات امین شهر یکم»

پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری «املاک و مستغلات امین شهر یکم»

 

منبع: فرابورس

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x