۴ مرداد ۱۴۰۳

افت ۲۱ هزار واحدی شاخص بورس

۲ آبان ۱۴۰۲

بازار سهام، امروز نیز همانند روز گذشته با افت مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با ایستادن روی عدد دو میلیون و ۱۷۹ واحد، کانال دو میلیون را حفظ کرد.
شاخص

بازار سهام، امروز نیز همانند روز گذشته با افت مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با ایستادن روی عدد دو میلیون و ۱۷۹ واحد، کانال دو میلیون را حفظ کرد.

به گزارش ، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران که از حدود دو هفته قبل دچار نوساناتی شده است، امروز ۲۱ هزار و ۷۲۴ واحد کاهش یافت و به دو میلیون و ۱۷۹ واحد رسید. دیروز هم شاخص ۱۰ هزار و ۳۲۰ واحد کاهش یافته بود.

با این حال، بازار با وجود فشار فروش در دو روز گذشته از مرز دو میلیون واحد که در ماه‌های اخیر قرار گرفته پایین‌تر نرفت. در هفته‌های اخیر بازار معمولا در همین محدوده نوسان داشته است.

امروز شاخص کل هم‌وزن هم ۹۷۶۸ واحد کاهش یافت و به ۶۷۶ هزار و ۱۳۶ واحد رسید. روز گذشته نیز شاخص هم‌وزن ۴۲۴۷ واحد کاهش یافته بود.

تعداد معاملات امروز بورس ۳۲۴ هزار و ۲۸۹ فقره بود که ۵۷۳۵ میلیارد تومان ارزش داشت.

فولاد، شبندر، پارس، خودرو، ومعادن، حکشتی و فملی بیشترین تاثیر را در شاخص کل داشتند که همگی منفی به کار خود پایان دادند. نمادهای پرتراکنش هم خودرو، خگستر، ثشاهد، وبملت، شبندر، خزامیا و فباهنر بودند.

شاخص کل فرابورس هم امروز قرمز بود و ۲۹۶ واحد افت کرد که به ۲۴ هزار و ۵۶۹ واحد رسید.

تعداد معاملات فرابورس ۱۷۷ هزار و ۴۶۹ فقره به ارزش ۷۴۲۹ میلیارد تومان بود. هرمز، آریا، وسپهر، خاور، انتخاب، زاگرس و وهور، نمادهایی بودند که بیشترین تاثیر منفی را در شاخص فرابورس ایجاد کردند.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x