۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تداوم موفقیت‌های شرکت انتقال داده‌های آسیاتک؛

ثبات درآمدی در شرکت “آسیاتک”

۹ آذر ۱۴۰۲

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در هشتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۷۱ میلیارد تومان بوده است.
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در هشتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۷۱ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۲۱۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

 آسیاتک

درآمد ۶۱ درصدی آسیاتک از ابتدای سال تاکنون

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در هشتمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۷۱ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در آبان ماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد ۷ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۷۴ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۱ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

 آسیاتک

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۱۶ میلیارد تومان بود که در مقایسه با ماه قبل کمی افزایش داشت، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در شهریورماه دربرگیرندة ۶۸ درصد از درآمد ماهانه “آسیاتک” بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۵۲ میلیارد تومان و ۳ میلیارد تومان بود.

 آسیاتک

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

افت فروش انواع محصولات “دابور”

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x