۲ تیر ۱۴۰۳

شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس ثبت کرد؛

درآمد ۹۵ میلیارد تومانی “تپسی” در آذرماه

۶ دی ۱۴۰۲

میزان درآمدی که شرکت تپسی در آذرماه از خدمات خود شناسایی کرد ۴ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
آرامیس

میزان درآمدی که شرکت تپسی در آذرماه از خدمات خود شناسایی کرد ۴ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش بازار سهام نیوز، شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با سرمایه ثبت شده ۲۴۶ میلیاردتومانی و ارزش بازار یک هزار و ۸۴۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های سوءپیشینه سفیران، جریمه سفیر و مسافر متخلف، راه‌اندازی مجدد، سرویس تلفنی، کمیسیون دریافتی از سفیران و سایر درآمد کسب کند.

 آرامیس

میزان درآمد تجمیعی شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس استارتاپی

شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس میزان درآمدی که در نهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۹۵ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در آذرماه از خدمات خود شناسایی کرد بیش از ۴ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۶ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت استارتاپی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۷۸ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

نزدیک‌شدن

“تپسی” بیشترین درآمد ماهانه‌ای که در آذرماه شناسایی کرد مربوط به بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با مبلغی در حدود ۹۲ میلیارد تومان بود، این بخش نسبت به ماه گذشته رشد ۴ درصدی را به دنبال داشت.

درآمدی که شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس از بخش کمیسیون شناسایی کرد دربرگیرندة ۹۷ درصد از درآمد ماهانه بود و مابقی درآمد “تپسی” نیز از بخش «سرویس تلفنی» با درآمد نزدیک به ۳ میلیاردتومانی بود که در جایگاه بعدی ایستاد.

نزدیک‌شدن

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x